-
-

O projekte

Projekt NOVÁ FONTÁNA ponúka nové byty a obchodné priestory v centre obce Moravský Svätý Ján. Nový bytový dom bude tvoriť novú dominantu obce s neskutočným výhľadom na západ slnka.

Image
NOVÁ FONTÁNA

Bytový dom NOVÁ FONTÁNA prinesie 20 bytov v rôznych výmerách od jednoizbových bytov až po luxusné štvorizbovové byty s terasou. Komplex je rozdelený na dva bloky a jeho súčaťou budú aj obchodné priestory.

Image
ĽAHKÁ DOSTUPNOSŤ

NOVÁ FONTÁNA je svojou polohou ideálnym dostupným miestom, z ktorého sa všade dostanete za pár minút.

Image
OBČIANSKA VYBAVENOSŤ

K dobrému bývaniu patrí aj kvalitná občianska vybavenosť a služby. V blízkosti nájdete všetko, čo potrebujete k životu.

ŠTANDARD NA VYSOKEJ ÚROVNI

Kvalitné vybavenie robí z vášho bývania lepšie miesto pre život.
Už v cene preto dostanete špičkové výrobky od renomovaných dodávateľov. V porovnaní s holopriestorom tak ušetríte náklady na nákup a získate nadštandardné vybavenie, za ktorý by ste museli inde doplácať. Byty v Novej Fontáne budú vo vysokom štandarde prevedenia, ktorého súčasťou budú kvalitné obklady, značková sanita, podlahové vykurovanie, v každom byte bude predpríprava na klimatizáciu a vonkajšie elektrické rolety. Ku každému bytu je pripravené parkovacie miesto a pivničná kobka.

Image
Image
BYT BEZ HYPOTÉKY!

Už žiadne zdĺhavé behanie po bankách a komplikované vybavovanie úveru. Projekt Nová Fontána Vám ponúka jedinečné riešenie ako financovať svoje nové bývanie. Splácať ho budete priamo developerovi bez komplikácií a bankových poplatkov. Ako to funguje? Jednoducho, každý mesiac platíte splátku, ktorá sa Vám odrátava od kúpnej ceny bytu. A je to! Vo svete tento model funguje už po mnohé roky. U nás je to práve Nová Fontána, čo prináša túto revolučnú novinku na trh s nehnuteľnosťami. Tak už ani chvíľku neváhajte a vyberte si svoje vysnívané bývanie. Byt v Novej Fontáne si teraz môže dovoliť každý.

Image

Spoločnosť ATOPS Development s. r. o. úspešne pôsobí v oblasti výstavby nehnuteľností a zhodnocovaní pozemkov už niekoľko rokov. Jedinečnosť našej činnosti spočíva v poskytovaní komplexných služieb od navrhnutia projektu cez realizáciu inžinierskych sietí a výstavbu nehnuteľností, až po predaj. Hlavnou činnosťou spoločnosti je výber pozemkov a nehnuteľností vo vhodných lokalitách, ich následné zhodnotenie s cieľom budúceho predaja konečnému užívateľovi, prípadne investorovi. Zameriavame sa na zhodnocovanie pozemkov a na development bytových projektov. Projekty sú situované prevažne v okolí Bratislavy a v rámci západného Slovenska.

PROJEKTY DEVELOPERA

Developer

Image
Predaj
Ing. Edita Janíková
+421 950 624 492
edita.janikova@atops.sk

Mlynské Nivy 48
821 09 Bratislava

info@atops.sk
0940 610 948
www.atops.sk

Neváhajte nás kontaktovať

captcha

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Predajca

Image
Bernolákova 5188/1A (Inkubátor)
901 01 Malacky

brezanska@realityzahorie.sk
0903 060 504
www.realityzahorie.sk